Tattoo studio Hook’s Ink in Zoetermeer
We zijn in 2015 begonnen met Hook’s Ink in een studio in Buytenwegh. Na 2 jaar werd het pand echt te klein en zijn we met onze tattoo shop verhuisd naar de Dorpsstraat 70 in Zoetermeer. We zijn binnen de kortste tijd uitgegroeid tot een van de grootste studio’s met de beste artiesten en gastartiesten vanuit de hele wereld.
Gastartiesten vanuit de hele wereld
We krijgen regelmatig gastartiesten vanuit alle hoeken van de wereld op bezoek. Van minimalistische fineline meesters uit Mexico tot kleurenmeesters uit Oekraïne. Houdt onze social media in de gaten voor de updates welke artiest er welke periode is. Neem snel contact op als jouw favoriete artiest te gast komt, want ze blijven meestal maar een week of 2 en vol is vol.
Neem contact op met Tattoo shop Hook’s Ink in Zoetermeer
Wil je meer weten over een bepaald ontwerp, de kosten hiervan, wil je graag een intake plannen bij 1 van onze artiesten neem dan geheel vrijblijvend contact op via ons contactformulier, of stuur een appje naar 06 – 40 57 31 86

